http://www.aluminum-profiles-supplier.com/about-us/

Fakte

A jeni një fabrikë apo një kompani tregtare? Dhe më tregoni shërbimin tuaj?

Ne jemi një fabrikë e cila ka qenë e specializuar në prodhimin e përpunimit të aluminit për më shumë se 10 vjet, të tilla si materiale industriale jo-standarde, alumini vulosje pjesë, oksidimi alumini, lavaman ngrohjes, vidë alumini etj

Çfarë është avantazhet tuaja dhe procesin e rendit? A ka ndonjë moq kërkohet?

Ne ofrojmë shërbimin OEM për përpunim alumini me çmim të fabrikës në cilësi më të mirë. Procesi mënyrë është që ju dërgoni vizatim për ne, dhe ne do analiza vizatim dhe kuotë për ju bazuar në moq ju kërkohet. (Jo moq e nevojshme, por çmimi për sasi të vogla do të jetë më e lartë se sasia e madhe)

Si është garanci e kontrollit të produkteve të cilësisë?

Ne të mbajë të shtrënguar kontrollin e cilësisë nga fillimi deri në fund dhe synojnë 100% pa gabim. Ju mund të kërkojë për të pas shitjes shërbimi ndaj klientit në qoftë se ka ndonjë problem. Çdo urdhrat duhet të kalojë përmes departamentit QC tonë para se të anijeve.

A japin mostra? A është e lirë apo ekstra?

Po, ne mund të ofrojmë të mostrës për të ngarkuar të lirë, por nuk paguajnë koston e mallrave, si dhe qëllimin e dërgimit të mostrave për ju për të kontrolluar cilësinë e produkteve tona dhe procesin e teknologjisë.

Si mund të jetë procedura, nëse kam nevojë të bëjë prototip?

Nëse keni vizatimet ose mostrat, ju lutem mos ngurroni të na dërgoni, dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si material, tolerancës, trajtimet sipërfaqësore dhe shuma që ju nevojitet.

Si mund të transportuar produktet? Sa kohë është koha juaj e ofrimit?

Sa për mostër bërjen, në përgjithësi ajo është rreth 5 ~ 10 ditë, por ajo është sipas sasisë dhe produkteve complicated.We mund të anija e tyre nga DHL, EMS etj Sa për qëllim të mëdha për të prodhuar produkte, ne do të anijes ato nga FOB , koha e dorëzimit është i bazuar në vendin që ju do të donte për të transportuar, por ditët e përafërt është rreth 25 ditë.

Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund ta vizitoni atë?

Kompania jonë është e vendosur në zonën industriale Jiji, Shanghe Fshati, Wangniudun qytetit, Dongguan City, i cili është qyteti më i afërt nga Shenzhen, Guangzhou, Hongkong.