http://www.aluminum-profiles-supplier.com/about-us/

Rreth nesh

Dongguan Jinrong produkteve të aluminit CO., LTD. është një prodhues i specializuar në përpunimin e profileve aliazh alumini dhe profilin mbështetje të tub LED në kërkimin myk China.We Set dhe zhvillimin, projektimin, alumini përpunimit të thellë dhe trajtim sipërfaqësor në një, ne kemi një ekip të bashkuar teknik me produktivitet të lartë dhe të prodhimit të lartë të kërkesës line, të gjitha prodhimet tona kaluar ISO ndërkombëtar çertifikimit të cilësisë.

fesfe

Nëpërmjet përmirësim të vazhdueshëm teknik tonë dhe risi ability.We janë në pozitën udhëheqëse në përpunimin e thellë të industrisë së produkteve të aluminit dhe ekologjikisht miqësore me sipërfaqe produkte trajtimi technology.Our alumini janë aplikuar gjerësisht në fusha të ndryshme në tregun e brendshëm dhe të eksportuara në Singapor, Malajzi, Tajlandë, Gjermani dhe vende të tjera dhe rajone.

"Cilësia e parë, reputacioni i parë" është philosophy.We tona të biznesit të ofrojë produkte me cilësi të lartë dhe shërbime të cilësisë për klientët tanë të reja dhe të vjetra.

sfwefaf

 OEM / Customizing / Përpunimi i pagës për zgjedhjen:

1.Design/Manufacture alumini myk, të bëjë gjykim myk

2.OEM profilet e aluminit që kërkojnë

3.We mund të ofrojë anodizing dhe trajtimi sipërfaqësor

cilësi ofertë 4.We machining ose punë të përpunimit me çmime të përballueshme, të tilla si prerja, punching, vulosje, shpimit etj

Ngjyra 5.Secila është në dispozicion për material alumini

6.Design/package pjesëve të aluminit në bazë të kërkesës së klientit

/ Fabrika-foto /

workshop oksidimit

 

/ Fabrika-foto /

workshop nxjerrje

 

dhomë Mold

dhomë Mold

 

Kjo është bërë produktet tona të reja.
Nëse ju jeni interes në producsts tona, ju mund të kontaktoni me mua nga rruga e mëposhtëm të kontaktit:
Personi kontaktues : Kelly Cheng
Titulli i Punës: Sales Manager
Telefon NO .: 0086 013713047317
WhatsApp : 0086 013713047317
Skype : 3171b5efd6f7f6d2
E-mail : aluminum_kelly@hotmail.com
Factory Adresa : Jiji Industrial Road, Shanghe Village, Wangniudun Town, Donguan City,Guangdong Province,China

Shërbimet tona

Ne të sigurojë OEM / customizing shërbime për profilet e aluminit, të tilla si lavaman ngrohjes, vulosje pjesë, udhëhequr tub alumini, profilet standarde jo-industriale etj Së pari, ju do të konsiderojë për të bërë mostrave, ju mund të sigurojë vizatimet ose skicat për ne për analizë. Gjithashtu ju mund të dërgoni mostër që keni bërë për ne të dimë kërkesën tuaj. Vetëm ju konfirmoni marrjen e mostrës, ne mund të vazhdojë në prodhim në masë të kërkuar.