http://www.aluminum-profiles-supplier.com/about-us/
  • 10-years
  • alumin
  • Provide

Welcom të Dongguan Jinrong Alunimum Produkte Co., Ltd!

Me më shumë se 10 vjet përvojë.

Dongguan Jinrong produkteve të aluminit CO., LTD. është një prodhues i specializuar në profilet aliazh alumini përpunimit, tub LED, lavaman ngrohjes etj në Kinë. Ne kemi vendosur hulumtim myk dhe zhvillimin, projektimin, alumini përpunimit të thellë dhe departamentet e trajtimit të sipërfaqes, dhe të ketë një ekip të madh teknik me produktivitet të lartë dhe kërkesa e lartë linjë të prodhimit. Të gjitha prodhimet tona kanë kaluar sistemit ndërkombëtar të cilësisë ISO certifikimit.

Nëpërmjet vazhdimisht përmirësimin e aftësisë tonë teknike dhe inovacionit. Ne jemi në pozitën udhëheqëse në përpunimin e thellë të industrisë së produkteve të aluminit dhe ekologjikisht miqësore trajtimit të sipërfaqes produkteve technology.Our aluminit janë aplikuar gjerësisht në fusha të ndryshme në tregun e brendshëm dhe të eksportuara në të gjithë botën. "Cilësia  first, reputation first” is our business philosophy.Thanks for your support.

  • dsfes
  • asfe
  • afesf

OEM / Customizing & Machining Shërbimet tona:

1.Design/Manufacture myk alumini, të bëjë gjykimin myk

2.OEM profilet e aluminit që të kërkojë

3.Offer anodizing dhe trajtimi sipërfaqësor

4.Offer machining ose punë të përpunimit me çmime të përballueshme, të tilla si prerja, punching, vulosje, shpimit etj

Ngjyra 5.Secila është në dispozicion për material alumini

6.Design/Packing pjesë alumini në bazë të kërkesës së klientit 

FDFESFSEFSE

http://www.aluminum-profiles-supplier.com/sq//about-us/